YOU ALREADY REGISTERED? LOGIN WITH YOUR PROFILE:

Sound and Light PAID show - 19 June (Tuesday)
Tue, 19 Jun 2018 22:00
Free tickets: 24
Jun 19 2018 Sound and Light PAID show - 19 June (Tuesday)
Tue, 19 Jun 2018 22:00 | Free tickets: 24
Buy
Jun 23 2018 Sound and Light PAID show - 23 June (Saturday)
Sat, 23 Jun 2018 22:00 | Free tickets: 60
Buy
Jun 30 2018 Sound and Light PAID show - 30 June (Saturday)
Sat, 30 Jun 2018 22:00 | Free tickets: 60
Buy
Jul 18 2018 Sound and Light show - 18 July (Wednesday)
Wed, 18 Jul 2018 21:45
There are no seats available for the panoramic view
Sep 06 2018 FREE Sound and Light" show - 6 September (Thursday)
Thu, 06 Sep 2018 21:30
There are no seats available for the panoramic view
Sep 22 2018 FREE Sound and Light" show - 22 September (Saturday)
Sat, 22 Sep 2018 20:00
There are no seats available for the panoramic view
Dec 08 2018 FREE Sound and Light" show - 8 December (Saturday)
Sat, 08 Dec 2018 19:00
There are no seats available for the panoramic view
Dec 25 2018 FREE Sound and Light" show - 25 December (Thuesday)
Tue, 25 Dec 2018 18:00
There are no seats available for the panoramic view
Dec 30 2018 FREE Sound and Light" show - 30 December (Sunday)
Sun, 30 Dec 2018 18:00
There are no seats available for the panoramic view

TSAREVGRAD TARNOV

SOUND AND LIGHT

Upcoming events SOUND AND LIGHT

Buy

Tsarevgrad Turnov - Sound and Light

Не пропускайте възможността да наблюдавате спектакъла “Царевград Търнов - звук и светлина” - една неповторима атракция, превърнала се в своеобразна емблема на град Велико Търново. Драматична музика, разноцветни светлини, светкавици, лазерни лъчи и звън от камбани са синхронизирани по уникален начин, за да разкажат бурната история на България.

Потопете се в този мистичен свят, върнете се назад през вековете, преживейте моментите на възход и падение, битките с нашественици, страданията на поробения народ и възторга на освобождението! Почуствайте магията на Търновград, озарен от величие и слава, превърнал се в синоним на българския дух и неизчерпаем извор на национална гордост!

Address

Panoramic terrace
5000 Veliko Tarnovo
6 Nikola Picolo

Phone: +359 885 08 08 65
Phone:: +359 885 08 08 64
E-mail: kolev@velikoturnovo.info
TIC
5000 Veliko Tarnovo
5 Hristo Botev Str.

Phone: +359 62 622 148
Phone: +359 887 659 829
E-mail: tic@velikoturnovo.info